Merhaba, ben öğrenciyim ve spor salonuna yazıldım. Ucuz bir şekilde protein ihtiyacımı karşılamak istiyorum. Run nutrition sitesinde 2.4kg whey proteini 1000TL'ye gördüm. Günlük protein ihtiyacımı karşılamamda yardımcı olur mu? Alınır mı? Çünkü bütçem gerçekten kısıtlı, harçlıklarımla alacağım. Gündelik protein ihtiyacımı yemeklerle karşılayamıyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Diğer markalar çok pahalı geldi ondan dolayı bu markayı soruyorum. Çok kaliteli olmadığını biliyorum fakat...